location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 07.04.2023)
Консультація лікаря 500,00
Консультація лікаря з карткою харків'янина, ЗСУ 450,00

ПедіатріяПедіатричну службу клініки «Доктор Алекс» по праву вважають однією з кращих у Харкові та регіоні. Це багатопрофільний напрямок, головною перевагою якого є необмежені можливості у діагностиці та лікуванні дітей віком від 0 і до 18 років.

Маленький пацієнт має можливість отримати повний спектр консультативно-діагностичної, лікувальної та профілактичної допомоги. Наявність власної лабораторії та комфортабельних кабінетів, оснащених унікальним діагностичним обладнанням, дозволяють у найкоротший термін провести необхідні дослідження і своєчасно призначити лікування. Професіоналізм, багаторічний досвід і бездоганна репутація лікарів є запорукою якісного та ефективного лікування вашої дитини.

У клініці лікарську допомогу дітям надають:

Діагностика (за показаннями)

У нас створені всі необхідні умови для швидкого та якісного обстеження дитини у стінах однієї установи, у тому числі перед майбутнім хірургічним втручанням, за необхідності можливі консультації вузькопрофільних фахівців.

Лікування

Консервативне лікування

Консервативне лікування полягає в індивідуальному підході та комплексному лікуванні захворювань за допомогою лікарських препаратів і фізіотерапевтичних процедур. При цьому наші лікарі приділяють особливу увагу вибору медикаментів, що мають мінімум побічних ефектів.

Хірургічне лікування

Лікарі

Запис на прийом