location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person
Хірургія

Напрямки

Наші переваги:

  • Малоінвазивні методики лікування: ендоскопічні, лапароскопічні, операції мінідоступу.
  • Стабілізація пацієнта в ранньому післяопераційному періоді відповідно до світових стандартів надання хірургічної допомоги: виписка через 2–3 години після операції або наступного дня, короткий відновний період, мінімізація післяопераційного болю та ускладнень, прекрасний естетичний результат.
  • Анестетики нового покоління з доведеною безпечністю, що добре переносяться пацієнтами.

Інгаляційний наркоз Севофлуран (Севоран) - це абсолютно безпечний нетоксичний газ, який не розчиняється у крові та інших біологічних рідинах організму, виводиться протягом 10–15 хвилин після припинення його подання, дозволяє швидко вивести пацієнта зі стану сну без побічних ефектів (нудоти, інтоксикації та ін.).

  • Сертифіковані шовні та гемостатичні матеріали, сітчасті ендопротези
  • Єдиний у регіоні комплекс унікального хірургічного та анестезіологічного обладнання
  • Операційні зали укомплектовані анестезіологічним обладнанням і системами контролю життєво важливих функцій організму людини, багатофункціональними ендоскопічними стійками і спеціальним інструментарієм для проведення різних операцій.
  • Високотехнологічне обладнання — один із головних чинників успішного проведення оперативних втручань — істотно спрощує та прискорює операційний процес, що позитивно позначається на стані пацієнта та скорочує період його відновлення. За рахунок мікророзрізів, коагуляції судин і високої точності маніпуляцій мінімізуються ушкодження тканин, а значить — істотно знижується ризик післяопераційних больових відчуттів і ускладнень.

Енергетична платформа Forse Triad (Covidien)

Хірургія
Новітній хірургічний електрокоагулятор з інтелектуальною технологією розпізнавання тканин. Генератор дозволяє хірургам виконувати операції безкровно, «заварюючи» тканини, не перепалюючи їх і не викликаючи набряків. Таким чином, електрокоагулятор мінімізує ускладнення, скорочує термін реабілітації. Унікальний режим лігування судин має поліпшені параметри заварювання, що дозволяє швидко та міцно коагулювати судини.

Лазерний апарат Lika Surgeon

Хірургія
Сучасний діодний водопоглинаючий лазер Lika Surgeon з довжиною хвилі 1470 нм успішно використовується в оперативній флебології (ЕВЛК), проктології, гінекології тощо. При ендовазальній лазерній коагуляції варикозних вен конусний світловод заварює вену досить ефективно, безболісно, не вражаючи стінки судин. Таке унікальне обладнання дозволяє виконати операцію швидко і якісно, виписати пацієнта через 2–3 години, мінімізувати післяопераційні болі та ускладнення та істотно скоротити реабілітаційний період.

  • Високий рівень стерильності. Першочерговим завданням є створення повної стерильності та абсолютної безпеки при проведенні всіх хірургічних маніпуляцій. Відповідно до санітарних норм МОЗ України захист від інфікування проводиться у кілька етапів.

Низькотемпературний плазмовий стерилізатор Stericool

ХірургіяСтерилізацію інструментарію та оптичних приладів ми проводимо за допомогою унікального низькотемпературного плазмового обладнання Stericool (GOA Technology Company). Це єдиний у Харкові апарат для стерилізації медичних інструментів і матеріалів парою пероксиду водню та його плазмою. Обробка проводиться при низькій температурі (до –55 ° С). Подібна технологія прийшла на зміну обробці парою окису етилену або формальдегіду, що має високу токсичність. Важлива перевага Stericool полягає в тому, що можна проводити стерилізаційну обробку таких матеріалів, як тонкий метал, пластик, скло, гума. Для контролю стерилізаційного процесу використовуються спеціальні тест-індикатори.

  • Приміщення оперблоку виконані з «чистих» модульних елементів - стіни, стелі, підлоги мають антибактеріальне покриття. Операційні зали обладнані системою подання медичних газів і вакууму, унікальною автономною системою припливно-витяжної вентиляції та кондиціювання, які забезпечують нормовані параметри мікроклімату і повітряного середовища приміщень.
  • Дезінфекція повітря в операційних залах і палатах післяопераційного перебування пацієнтів здійснюється за допомогою ультрафіолетових ламп (рециркуляторів).

Увесь комплекс цих заходів дозволяє гарантувати пацієнту повну безпеку. Санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням санітарних норм у клініці здійснюється Державною службою з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів України.

Запис на прийом