location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person
Губанова Ольга Веніамінівна
Губанова
Ольга Веніамінівна
Завідуюча операційним блоком
Анестезіолог
Дитячий анестезіолог
Лікар вищої категорії
Пращерук Павло Васильович
Пращерук
Павло Васильович
Анестезіолог
Лікар вищої категорії
Зінченко Марина Віталіївна
Зінченко
Марина Віталіївна
Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Кекало Тетяна Вікторівна
Кекало
Тетяна Вікторівна
Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лахно Ольга Вікторівна
Лахно
Ольга Вікторівна
Кандидат медичних наук
Гастроентеролог
Гепатолог
Лікар вищої категорії

Доцент кафедри внутрішньої медицини ХНМУ
Ананьєва Ірина Володимирівна
Ананьєва
Ірина Володимирівна
Кандидат медичних наук
Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Базаринська Тетяна Валеріївна
Базаринська
Тетяна Валеріївна
Акушер-гінеколог
Лікар 1-ї категорії
Провідний спеціаліст клініки
Беренова Ольга Федорівна
Беренова
Ольга Федорівна
Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лях Ганна Миколаївна
Лях
Ганна Миколаївна
Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Онищенко Яна Сергіївна
Онищенко
Яна Сергіївна
Дитячий гінеколог
Лікар 2-ї категорії
Реньова Ірина Михайлівна
Реньова
Ірина Михайлівна
Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар УЗД вищої категорії
Стецишин Вікторія Григорівна
Стецишин
Вікторія Григорівна
Акушер-гінеколог
Лікар 1-ї категорії
Усенко Тетяна Валер'янівна
Усенко
Тетяна Валер'янівна
Акушер-гінеколог
Лікар 1-ї категорії
Коровай Сергій Вікторович
Коровай
Сергій Вікторович
Кандидат медичних наук
Акушер-гінеколог
Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Єрмолаєв Володимир В'ячеславович
Єрмолаєв
Володимир В'ячеславович
Акушер-гінеколог
Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Логінова Ольга Олександрівна
Логінова
Ольга Олександрівна
Кандидат медичних наук
Репродуктолог
гінеколог
Лікар вищої категорії

Доцент кафедри акушерства і гінекології Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО)
Безрученко Олексій Анатолійович
Безрученко
Олексій Анатолійович
Кандидат медичних наук
Дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Божко Наталя Олександрівна
Божко
Наталя Олександрівна
Кандидат медичних наук
Дерматовенеролог
Посохова Наталія Павлівна
Посохова
Наталія Павлівна
Дерматовенеролог
Лікар II-ї категорії
Буткевич Олександр Юрійович
Буткевич
Олександр Юрійович
Лазерний хірург
Дерматовенеролог
Орлова Ольга Ігорівна
Орлова
Ольга Ігорівна

Лікар косметолог
Алтухова Тетяна Вікторівна
Алтухова
Тетяна Вікторівна
Рентгенолог
Лікар 2-ї категорії
Пальчик Сергій Михайлович
Пальчик
Сергій Михайлович
Рентгенолог
Пліско Тетяна Юріївна
Пліско
Тетяна Юріївна
Рентгенолог
Шокало Тетяна Григорівна
Шокало
Тетяна Григорівна
Рентгенолог
Лікар вищої категорії
Караєва Альона Георгіївна
Караєва
Альона Георгіївна
Рентгенолог
Лікар вищої категорії
Бастригіна Наталія Миколаївна
Бастригіна
Наталія Миколаївна
Лікар-лаборант
Опря Вікторія Андріївна
Опря
Вікторія Андріївна
Лікар-лаборант
Лікар 1-ї категорії
Арішака Ірина Вікторівна
Арішака
Ірина Вікторівна
Отоларинголог-сурдолог
Лікар вищої категорії
Баглаєнко Наталія Миколаївна
Баглаєнко
Наталія Миколаївна
Отоларинголог
Лікар 1-ї категорії
Бекетова Ганна Вікторівна
Бекетова
Ганна Вікторівна
Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Дуна Костянтин Віталійович
Дуна
Костянтин Віталійович
Отоларинголог
Дитячий отоларинголог
Лікар вищої категорії
Танін Олександр Володимирович
Танін
Олександр Володимирович
Отоларинголог
Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Лупир Андрій Вікторович
Лупир
Андрій Вікторович
Доктор медичних наук
Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лях Олена Григорівна
Лях
Олена Григорівна
Отоларинголог
Дитячий отоларинголог
Лікар вищої категорії
Провідний спеціаліст клініки
Ткачова Ганна Миколаївна
Ткачова
Ганна Миколаївна
Дитячий отоларинголог
Лікар 1-ї категорії
Ямпольська Катерина Євгенівна
Ямпольська
Катерина Євгенівна
Кандидат медичних наук
Отоларинголог
Дитячий отоларинголог
Лікар вищої категорії
Фоміна Світлана Олександрівна
Фоміна
Світлана Олександрівна
Мамолог
Онколог-хірург
Онкодерматолог
Хіміотерапевт
Лікар вищої категорії
Богомолець Ірина Олексіївна
Богомолець
Ірина Олексіївна
Мамолог
Хірург-онколог
Дубинська Ольга Ігорівна
Дубинська
Ольга Ігорівна
Кандидат медичних наук
Невролог вищої категорії
Лікар функціональної діагностики
Провідний спеціаліст клініки
Крупицька Наталя Вікторівна
Крупицька
Наталя Вікторівна
Невролог
Лікар вищої категорії
Холодняк Олена Василівна
Холодняк
Олена Василівна
Невролог
Лікар вищої категорії
Тучкіна Марина Юріївна
Тучкіна
Марина Юріївна
Кандидат медичних наук
Невролог
Лікар вищої категорії
Базалєєва Аліна Миколаївна
Базалєєва
Аліна Миколаївна
Невролог
Лікар функціональної діагностики
Холодова Марина Володимирівна
Холодова
Марина Володимирівна
Детский невролог
Врач высшей категории
Небелевич Юлія Вікторівна
Небелевич
Юлія Вікторівна
Психотерапевт
Невролог
Лікар вищої категорії
Журавська Юлія Анатоліївна
Журавська
Юлія Анатоліївна
Ортопед-травматолог
Лікар вищої категорії
Лук'яненко Тимур Володимирович
Лук'яненко
Тимур Володимирович
Ортопед-травматолог
Лікар вищої категорії
Недбайло Костянтин Юрійович
Недбайло
Костянтин Юрійович
Дитячий ортопед-травматолог
Лікар 1-ї категорії
Березка Микола Іванович
Березка
Микола Іванович
Доктор медичних наук
Ортопед-травматолог
Лікар вищої категорії
Професор кафедри екстреної та невідкладної медичної допомоги
ортопедії і травматології Харківського національного медичного університету
Заслужений лікар України
Хмаренко Олександр Миколайович
Хмаренко
Олександр Миколайович
Ортопед-травматолог
Хірург стопи
Лікар вищої категорії
Чучелін Олександр Павлович
Чучелін
Олександр Павлович
Ортопед-травматолог
Хірург кисті
Гафт Костянтин Леонідович
Гафт
Костянтин Леонідович
Доктор медичних наук
Хірург
Лікар вищої категорії
Козаченко Андрій Валерійович
Козаченко
Андрій Валерійович
Хірург
Лікар вищої категорії
Колінько Олексій Петрович
Колінько
Олексій Петрович
Хірург
Судинний хірург
Пластичний хірург
Хірург проктолог
Лікар вищої категорії
Хабусєв Володимир Кадірович
Хабусєв
Володимир Кадірович
Хірург
Судинний хірург
Хірург проктолог
Лікар вищої категорії
Губанов Павло Вікторович
Губанов
Павло Вікторович
Дитячий хірург
Дитячий уролог
Лікар вищої категорії
Дубовик Віктор Миколайович
Дубовик
Віктор Миколайович
Кандидат медичних наук
Хірург-ендокринолог
Лікар вищої категорії
Марков Олександр Володимирович
Марков
Олександр Володимирович
Кандидат медичних наук
Завідуючий відділенням реабілітації
Рефлексотерапевт
Нейрохірург
Лікар вищої категорії
Духаніна Маргарита Анатоліївна
Духаніна
Маргарита Анатоліївна
Фізичний терапевт
Третьякова Катерина Олександрівна
Третьякова
Катерина Олександрівна
Фізичний терапевт
Замазій Антоніна Євгенівна
Замазій
Антоніна Євгенівна
Пульмонолог
Лікар вищої категорії
Солдатенко Інна Вікторівна
Солдатенко
Інна Вікторівна
Кандидат медичних наук
Ревматолог
Терапевт
Доцент кафедри внутрішньої медицини мед. факультету ХНУ
Жерновенков Андрій Олексійович
Жерновенков
Андрій Олексійович
Ревматолог
Лікар вищої категорії
Краснокутська Тетяна Юріївна
Краснокутська
Тетяна Юріївна
Педіатр
Дитячий кардіоревматолог
Дитячий алерголог
Дитячий пульмонолог
Лікар вищої категорії
Кравчук Ольга Олексіївна
Кравчук
Ольга Олексіївна
Педіатр
Дитячий отоларинголог
Лікар вищої категорії
Соколова Анастасія Олексіївна
Соколова
Анастасія Олексіївна
Дитячий алерголог
Лікар вищої категорії
Ярован Ірина Іванівна
Ярован
Ірина Іванівна
Педіатр
Дитячий гастроентеролог
Лікар 1-ї категорії
Москаленко Наталія Володимирівна
Москаленко
Наталія Володимирівна
Терапевт
Сімейний лікар
Лікар 2-ї категорії
Васильєва Олена Віталіївна
Васильєва
Олена Віталіївна
Кандидат медичних наук
Провідний спеціаліст клініки
Терапевт
Кардіолог
Алерголог
Лікар вищої категорії
Бутіков Анатолій Анатолійович
Бутіков
Анатолій Анатолійович
Терапевт
Кардіолог
Лікар вищої категорії
Макієнко Наталія Володимирівна
Макієнко
Наталія Володимирівна
Кандидат медичних наук
Кардіолог
Терапевт
Лікар вищої категорії
Титаренко Наталя Володимирівна
Титаренко
Наталя Володимирівна
Кандидат медичних наук
Терапевт
Кардіолог
Лікар вищої категорії
Алтуніна Світлана Володимирівна
Алтуніна
Світлана Володимирівна
Кандидат медичних наук
Cтоматолог-ортодонт
Лікар вищої категорії
Доцент кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії ХМАПО
Білий Антон Сергійович
Білий
Антон Сергійович
Стоматолог-хірург
Імплантолог
Ковальчук Людмила Володимирівна
Ковальчук
Людмила Володимирівна
Стоматолог
Мурашко Євгенія Володимирівна
Мурашко
Євгенія Володимирівна
Стоматолог
Лікар вищої категорії
Мурашко Олег Іванович
Мурашко
Олег Іванович
Завідуючий відділенням
Cтоматолог-ортопед
Лікар вищої категорії
Радощенко Ольга Герасимівна
Радощенко
Ольга Герасимівна
Дитячий стоматолог
Ортодонт
Смирнова Інна Євгенівна
Смирнова
Інна Євгенівна
Стоматолог
Туєва Олена Петрівна
Туєва
Олена Петрівна
Cтоматолог
Дитячий стоматолог
Ортодонт
Лікар 1-ї категорії
Яценко Ірина Вікторівна
Яценко
Ірина Вікторівна
Cтоматолог
Осипов Роланд Іванович
Осипов
Роланд Іванович
Уролог
Лікар 1-ї категорії
Чорновіл Сергій Семенович
Чорновіл
Сергій Семенович
Уролог
Якубовський Володимир Миколайович
Якубовський
Володимир Миколайович
Уролог
Лікар вищої категорії
Буніна Валентина Іванівна
Буніна
Валентина Іванівна
Лікар УЗД
Лікар 1-ї категорії
Качук Тетяна Анатоліївна
Качук
Тетяна Анатоліївна
Лікар УЗД
Генетик
Лікар вищої категорії
Пономаренко Світлана Олексіївна
Пономаренко
Світлана Олексіївна
Кандидат медичних наук
Лікар УЗД вищої категорії
Провідний спеціаліст клініки
Доцент кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО
Фелонюк Оксана Анатоліївна
Фелонюк
Оксана Анатоліївна
Лікар УЗД
Лікар 2-ї категорії
Ротань Олена Павлівна
Ротань
Олена Павлівна
Лікар УЗД
Лікар 1-ї категорії
Солошенко Ігор Володимирович
Солошенко
Ігор Володимирович
Кандидат медичних наук
Лікар УЗД
Лікар вищої категорії
Ткачов Андрій Едуардович
Ткачов
Андрій Едуардович
Лікар УЗД
Генетик
Лікар вищої категорії
Сисун Лариса Анатоліївна
Сисун
Лариса Анатоліївна
Кандидат медичних наук
Лікар УЗД
Лікар вищої категорії
Доцент кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО
Костаньян Ганна Ованесівна
Костаньян
Ганна Ованесівна
Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Крівцова Ірина Анатоліївна
Крівцова
Ірина Анатоліївна
Ендокринолог
Лікар вищої категорії