location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!
16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світлана Олександрівна працює у медицині. Займається діагностикою та лікуванням захворювань молочної залози, а також лікуванням онкопатологій шкіри. Основ..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?
10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифровий апарат Z-Motion дозволяє пройти обстеження якісно, швидко та безпечно. Нове обладнання має такі переваги: висока якість зображення можливість а..

Ми працюємо!

Ми працюємо!
05.04.2022

Дорогі харків'яни, клініка «Доктор Алекс» поступово відновлює свою роботу.У нас ведуть прийом терапевт, кардіолог, алерголог, невролог, гінеколог, уролог, ендокринолог, мамолог, рефлексотерапевт, дерматолог, ЛОР, стоматолог, проктолог, хірург. Також у клініці працюють: клініко-діагностична лаборато..

Де можна пройти КТ у Харкові

Де можна пройти КТ у Харкові
10.02.2022

Дослідження на комп'ютерному томографі у Харкові можна пройти в корпусі №1 (вул. Воробйова, 4) щоденно, крім неділі.Кабінет комп'ютерної томографії клініки «Доктор Алекс» виконує широкий спектр обстежень різних органів та систем організму. Комп'ютерна томографія представлена апаратом Aquilion 16 ком..

Мамографія з томосінтезом

Мамографія з томосінтезом
13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною діагностикою до столиці або за кордон. Що таке томосинтез 3D? Це аналог КТ (комп'ютерного томографа) в діагностиці захворювань грудей. Скануванн..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»
12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мастит — це далеко не повний перелік патологій, які вимагають ретельного обстеження та своєчасно призначеного лікування.У клініці «Доктор Алекс» прийом в..

Рентгенівська денситометрія у Харкові

Рентгенівська денситометрія у Харкові
05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus OsteoSys і таким чином своєчасно попередити розвиток остеопорозу та захистити своє майбутнє від переломів.Що таке денситометрія? Це рентген-дослідження щ..

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся
26.03.2021

У даний час досконалим методом видалення зайвого волосся на обличчі та тілі є лазерна епіляція. У клініці для епілювання волосся використовуються різні моделі сучасних лазерних апаратів.Олександритовий лазер SYNCHRO PLA: Y DEKA визнаний золотим стандартом лазерної епіляції в Європі. Відмінна особлив..

У яких випадках звертатися до пульмонолога?

У яких випадках звертатися до пульмонолога?
11.02.2021

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання — трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневмонії, плеврити, трахеїти, хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ) та ін. Хвороби нижніх органів дихання дуже поширені, часто мають важкий пе..

Більше новин