location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Де зробити мамографію в Харкові?

Де зробити мамографію в Харкові?
13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною діагностикою до столиці або за кордон. Що таке томосинтез 3D? Це аналог КТ (комп'ютерного томографа) в діагностиці захворювань грудей. Скануванн..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»
12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мастит — це далеко не повний перелік патологій, які вимагають ретельного обстеження та своєчасно призначеного лікування.У клініці «Доктор Алекс» прийом в..

Рентгенівська денситометрія у Харкові

Рентгенівська денситометрія у Харкові
05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus OsteoSys і таким чином своєчасно попередити розвиток остеопорозу та захистити своє майбутнє від переломів.Що таке денситометрія? Це рентген-дослідження щ..

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся
26.03.2021

У даний час досконалим методом видалення зайвого волосся на обличчі та тілі є лазерна епіляція. У клініці для епілювання волосся використовуються різні моделі сучасних лазерних апаратів.Олександритовий лазер SYNCHRO PLA: Y DEKA визнаний золотим стандартом лазерної епіляції в Європі. Відмінна особлив..

У яких випадках звертатися до пульмонолога?

У яких випадках звертатися до пульмонолога?
11.02.2021

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання — трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневмонії, плеврити, трахеїти, хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ) та ін. Хвороби нижніх органів дихання дуже поширені, часто мають важкий пе..

Вартість алерготесту ALEX2 знижена

Вартість алерготесту ALEX2 знижена
15.01.2021

Ціна молекулярної діагностики алергії ALEX2 у клініці «Доктор Алекс» знижена до 4 500 грн.Алерготест ALEX2 — унікальний молекулярний метод діагностики, розроблений в Австрії на основі нанотехнологій, — визначає рівень загального IgE (tIgE) і рівень специфічного IgE (sIgE) до більшості основних екстр..

Ревматолог у Харкові

Ревматолог у Харкові
08.01.2021

У клініці веде прийом ревматолог Інна Солдатенко, кандидат медичних наук, ревматолог, доцент кафедри внутрішньої медицини медичного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна.Сфера наукової та практичної діяльності: • діагностика, лікування, профілактика ревматичних і аутоімунних захворювань • капилляроскопия..

Капіляроскопія — рання діагностика судинних патологій

Капіляроскопія — рання діагностика судинних патологій
04.01.2021

У клініці «Доктор Алекс» використовується капіляроскопія нігтьового ложа — сучасний метод діагностики, який дозволяє визначити будь-які аномалії мікросудин на ранній стадії захворювань. Капіляри досліджуються за допомогою оптичного приладу — капіляроскопа. Об'єктом діагностики є кутикула пальців.Кап..

Лікування пухлин молочної залози

Лікування пухлин молочної залози
28.12.2020

У клініці операції на молочній залозі виконуються з елементами пластичної хірургії та із застосуванням сучасних технологій: лазерного і новітнього радіохвильового обладнання. Інноваційні підходи у лікуванні та веденні пацієнтів дозволили скоротити післяопераційне перебування в клініці до 2–3 діб, зн..

Більше новин