location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!
15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує дітей віком від народження до 18 років.Основними напрямками наукової та практичної діяльності лікаря є: хірургічне лікування захворювань органів чер..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога
10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневмонії, у т.ч. коронавірусні, плеврити, трахеїти, бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ) та ін. Хвороби нижніх органів дих..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові
20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести до розвитку серйозних проблем. Часто ендокринні хвороби проявляються різноманітними симптомами, багато з яких не є специфічними. Захворювання довгий ча..

Де зробити фіброгастроскопію

Де зробити фіброгастроскопію
15.08.2022

Фіброгастродуоденоскопію або ФГДС можна пройти у клініці «Доктор Алекс». Це сучасний метод дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, зокрема стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки, який проводиться за допомогою ендоскопічного апарату – фіброгастроскопа.ФГДС призначається в таких ви..

Алергія, поліноз та алерготест

Алергія, поліноз та алерготест
12.08.2022

Серпень-жовтень – сезон цвітіння амброзії, полину та інших бур'янів. У деяких людей пилок цих шкідників викликає неприємні симптоми: нежить, закладеність носа, чхання, сльозотечу, свербіж та почервоніння очей, головний біль, і навіть напади задухи, що згодом може призвести до бронхіальної астми.Для ..

Як перевірити дихання

Як перевірити дихання
18.07.2022

Оцінка функції зовнішнього дихання має важливе значення у діагностиці захворювань легенів і бронхів, дозволяючи виявити зміни ще до появи їх перших ознак, визначити динаміку змін під час проведення лікування. Одним із найінформативніших і безпечніших методів оцінювання функціонального стану леге..

УЗД в Харкові

УЗД в Харкові
05.07.2022

На даний час ультразвукове дослідження органів, систем і тканин організму можна пройти в клініці «Доктор Алекс».УЗД – інформативний, безпечний, безболісний, доступний та швидкий метод обстеження. Ці переваги дозволяють проводити обстеження як дорослим, так і дітям.Ультразвукова діагностика в клініці..

Знайомтесь, наш мамолог!

Знайомтесь, наш мамолог!
16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світлана Олександрівна працює у медицині. Займається діагностикою та лікуванням захворювань молочної залози, а також лікуванням онкопатологій шкіри. Основ..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?
10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифровий апарат Z-Motion дозволяє пройти обстеження якісно, швидко та безпечно. Нове обладнання має такі переваги: висока якість зображення можливість а..

Більше новин