location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Консультация врача 350,00
Віброліпосакція (1 зона) 6 500,00
Пластика рубця тулуба до 5 см 4 000,00
Пластика рубця тулуба понад 5 см 8 000,00
Пластика рубця на обличчі 5 000,00
Пластика статевих губ (лазером) 8 000,00
Отопластика 12 000,00
Верхня блефаропластика 13 000,00
Нижня блефаропластика 14 600,00
Фейсліфтінг зональний 28 000,00
Фейсліфтінг (кругова підтяжка обличчя) 38 000,00
Підтяжка шкіри стегон 20 000,00
Абдомінопластика 36 000,00
Абдомінопластика + видалення грижі, алопластика 40 000,00
Пластика верхньої губи 6 500,00
Пластика мочки вуха 1 700,00 - 3 000,00
Пластика мочки вуха «тунелі» 3 500,00
Пластика пупка 4 500,00
Пластика сосків 10 500,00
Аугментаційна мамопластика 32 000,00
Вертикальна мамопластика (2 стороны) 24 000,00
Вертикальна мамопластика (2 сторони) 33 000,00
Редукційна мамопластика (2 сторони) 43 300,00
Гінекомастія одностороння 12 000,00
Гінекомастія двостороння 18 000,00

Ми пропонуємо широкий асортимент послуг сучасної пластичної хірургії. Багаторічний досвід хірургів, нові технології, анестезіологічне забезпечення дозволяють виконувати оперативні втручання якісно і з мінімальним ризиком для здоров'я пацієнта.

Операції проводяться під місцевою і загальною анестезією із використанням сертифікованого шовного матеріалу та інструментарію, не потребують тривалого перебування в умовах стаціонару.

Важливо! Перед хірургічним втручанням під загальним наркозом необхідно лабораторне і апаратне дослідження, консультація анестезіолога, профільних фахівців (за необхідності), а також спеціальна підготовка до операції.

Пластика обличчя

Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика — хірургічне усунення надлишків шкіри і жирової тканини у ділянці верхніх і нижніх повік, яке дозволяє прибрати мішки під очима, обвислі верхні повіки, складки і зморшки навколо очей.

Уздовж природних складок виконуються розрізи шкіри верхніх і нижніх повік, видаляються надлишки шкіри і випинання жирової тканини (жирові грижі).

Розрізи після операційного втручання ретельно ушиваються косметичним швом.

Анестезія: загальна або місцева.

Реабілітація. Виписка через 12 годин після операції. Шви знімаються через 3–5 діб. Після чого рекомендоване виконання спеціальних вправ для очей, які призначає лікар. Протягом 2-х тижнів заборонені активні фізичні навантаження, гарячий душ, лазня, сауна.

Відновний період — 3 тижні.

Для більш швидкого відновлення через 2–3 дні після операції рекомендовано пройти курс мікрострумової терапії.

Фейсліфтинг (підтяжка обличчя та шиї)

Фейсліфтинг — ефективний спосіб омолодження обличчя.

Підтяжка виконується за допомогою хірургічного відшаровування частини шкіри для її подальшого «натягування» у ділянці чола, очей, щік, нижньої третини обличчя, підборіддя та шиї.

Розрізи можуть проводитися в скроневій ділянці, у волосистій частині, а також у ділянці вуха і на потилиці, залежно від зони корекції.

Анестезія: загальна або місцева.

Реабілітація. . Виписка через 48 годин після операції. Зняття пов'язки — на 5-ту добу, зняття швів — на 5–10-ту добу.

Відновний період — 10–14 днів.

Отриманий результат зберігається протягом 7–10 років, а іноді й довше, це залежить від особливостей шкіри пацієнта і догляду за нею.

Отопластика (пластика вух)

Отопластика — операція зі зміни форми вух, усунення їх асиметрії, капловухості, корекції розмірів вушної раковини, форми мочки вуха та інших дефектів. Розріз виконується за вушною раковиною з урахуванням фізіологічних складок шкіри і лінії росту волосся, що повністю дозволяє приховати сліди хірургічного втручання.

Суть операції полягає в порушенні жорсткості та ремоделювання вушного хряща. За допомогою хірургічних швів хрящова тканина вуха переміщується в нове положення і закріплюється. За необхідності надлишок хряща і шкіри видаляють.

Анестезія: місцева.

Реабілітація. Виписка в день операції. Протягом 15-ти днів заборонено приймати гарячу ванну,відвідувати сауну, лазню. Протягом 2-х місяців слід повністю виключити фізичні навантаження.

Пластика тіла

Мамопластика контурна (збільшення молочних залоз)

Ендопротезування, або контурна мамопластика. Основними показаннями для мамопластики з використанням силіконових ендопротезів або грудних імплантатів, є вроджені маленькі груди, зменшення грудей після годування дитини або в результаті загального схуднення, виражена асиметрія, деформація молочної залози після хірургічного втручання, відновлення залози після її видалення. Виконується невеликий розріз (5–6 см). Хірург акуратно відшаровує молочну залозу від м'язів і формує кишеню для протеза. Таким чином, ендопротез розташовується під молочною залозою, а не всередині неї. У результаті отримуємо ідеальний бюст зі збереженням цілісності молочної залози. Можна народжувати дітей, годувати їх грудьми, не хвилюючись за своє здоров'я.

Анестезія: загальна або місцева.

Реабілітація. Виписка через 48 годин. Обмеження фізичних навантажень (особливо на плечовий пояс), також заборонене відвідування сауни, лазні протягом 2-х місяців. Обов'язкове носіння компресійної білизни. Очікуваний естетичний результат операції — через 3–4 місяці.

Редукційна мамопластика (зменшення грудей)

Редукційна мамо пластика, або зменшення грудей — хірургічна операція, метою якої є зменшення непропорційно великих і важких молочних залоз, поліпшення їх розміру і контурів. Допустимий вік — 18–60 років.

Зменшення грудей не рекомендоване жінкам, які в майбутньому планують народження дитини. Видаляються надлишки жиру, тканини самої залози, шкіри. Сосок і ареола переміщуються в нове положення. Потім формується новий контур грудей.

Тканини з'єднуються спеціальними косметичними швами. Шви зазвичай розташовуються навколо ареоли і вертикально вниз до складки під грудьми.

Анестезія: загальна.

Реабілітація. Виписка через 48 годин. Зняття пов'язки і швів — на 7–10-й день. Протягом 3-х місяців слід обмежити фізичні навантаження. Рекомендоване постійне носіння бюстгальтера протягом 1-го місяця. Очікуваний естетичний результат можна буде оцінити через 4–6 місяців.

Мастопексія (підтяжка грудей)

Мастопексія, або підтяжка грудей — хірургічна процедура, спрямована на відновлення нормальної висоти грудей і поліпшення їх розміру і контурів.

Операція може проводитися декількома методами, але, як правило, робиться розріз у формі якоря по контуру грудей. Розріз виділяє ділянку, де шкіра буде видалена і визначає нове положення для сосково-ареольного комплексу. Шов зазвичай розташований навколо ареоли і на вертикальній лінії, що тягнеться вниз від ділянки соска до нижньої складки грудей.

У результаті отримуємо високі груди, рівну поставу.

Анестезія: загальна або місцева.

Реабілітація. Виписка через 48 годин. Зняття пов'язки і швів — на 7–10-й день. Протягом першого місяця після операції слід обмежити фізичні навантаження, рекомендоване постійне носіння бюстгальтера.

Абдомінопластика (пластика живота)

Абдомінопластика — оперативне відновлення пропорцій передньої черевної стінки. Виконується як у жінок, так і у чоловіків. Метод застосовується в разі, якщо ліпосакція не дала бажаного результату. У ділянці живота видаляються жирові відкладення, надлишок шкіри, так званий «фартух», за необхідності коригуються м'язи в зоні талії, видаляються грижі.

Анестезія: загальна.

Реабілітація. Виписка через 3–4 доби. Шви знімаються на 7–13-ту добу. Заборонено приймати гарячу ванну, відвідувати лазню, сауну. Протягом 2-х місяців — обмеження фізичних навантажень. Обов'язкова умова післяопераційного періоду — носіння спеціального бандажа від 2-х тижнів до 2-х місяців.

Віброліпосакція (3D-ліпосакція)

Віброліпосакція — видалення жиру з певних ділянок тіла (шиї, спини, живота, стегон та ін.) із використанням сучасного обладнання Vacuson 60 LP (Nouvag, Швейцарія), що дозволяє безпечно і рівномірно видаляти необхідну кількість жирового інфільтрату без пошкодження нежирових структур.

Процедура короткострокова, малоінвазивна, ізкоротким відновлювальним періодом і мінімальним ризиком виникнення ускладнень.

Анестезія: загальна.

Реабілітація. Виписка через 12 годин. Спочатку можуть відчуватися бугристисть і зниження чутливості окремих ділянок шкіри. Два тижні рекомендовано носити компресійну білизну (еластичні панчохи, бандаж). Протягом місяця зберігаються місцеві набряки, унаслідок чого вага тіла та його форма можуть залишатися незмінними. Не рекомендовано протягом 2–4-х місяців після процедури засмагати, відвідувати солярій, сауну. Остаточний результат помітний через 4–6 тижнів.

Інтимна пластика

Документи, які необхідно вивчити і підписати перед операцією

Вам предстоит операция под общим наркозом? Вам предстоит операция под общим наркозом? Вам предстоит операция под общим наркозом?

Запис на прийом