location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Індивідуальне заняття ЛФК (1 заняття) 480,00

Лечебная физкультураГоловне завдання ЛФК — відновлення фізіологічних процесів, корекція порушення рухів і компенсація незбалансованих нейром'язових зусиль за допомогою спеціальних вправ. Це своєрідний інструмент, за допомогою якого можна повернути пацієнтові здоров'я та активний спосіб життя.

Остеохондроз, артроз, порушення постави, сколіоз, деформації стоп, травми опорно-рухового апарату позбавляють людину рухливості, відбираючи радість активного життя. Постійними супутниками стають біль, малорухливість і ліки. Ситуація нагадує замкнене коло: людина не може рухатися, тому що боляче, а щоб одужати, йому необхідний рух...

Ми пропонуємо сучасні методики та індивідуальні програми лікування й відновлення кістково-м'язової системи в дорослих і дітей від 7 років.

Переваги

Регулярні заняття ЛФК мають низку переваг:

  • зміцнюють м'язово-зв'язковий апарат
  • покращують координацію рухів
  • нормалізують обмін речовин в організмі
  • є профілактикою больового синдрому
  • покращують загальну витривалість і працездатність
  • регулюють крово- і лімфообіг
  • стимулюють імунну систему і дають загартувальний ефект
  • відновлюють психоемоційний стан

Принципи ЛФК

Вплив лікувальної фізкультури на організм людини неможливо диференціювати на лікувальні, реабілітаційні та профілактичні заходи. Усе це відбувається паралельно і одночасно. Помилковою є думка про те, що, застосовуючи певні вправи для лікування, наприклад сколіозу, ми залишаємо без уваги дихальну систему. Тому перший принцип — системність методики. Другий принцип — дозованість.

Навіть абсолютно здорова людина може завдати собі шкоди, якщо буде займатися фізкультурою, гімнастикою або силовими вправами з надмірними навантаженнями, не володіючи певним досвідом і знаннями. Принцип «чим більше навантаження — тим швидше результат» може стати недобрим жартом. Нетреновані м'язи не мають необхідного запасу витривалості. Її можна розвивати тільки поступово, і бажано — під контролем фахівця.

У клініці заняття проводяться під керівництвом досвідченого інструктора ЛФК, який спільно з лікуючим лікарем підбере комплекс найбільш ефективних вправ з урахуванням стану здоров'я та особливостей організму пацієнта.

Запис на прийом