location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Дерматоскопія (1-5 утворень на обмеженій ділянці) 200,00
Дерматоскопія total (всіх утворень на шкірі) 450,00
Скринінгова дерматоскопія всій поверхні шкіри 750,00

Родимки, родимі плями, папіломи іноді можуть перероджуватися в злоякісні утворення, що становлять справжню загрозу для здоров'я та життя людини. Прогноз розвитку патологічного процесу безпосередньо залежить від своєчасно встановленого діагнозу.

У клініці застосовується сучасний інформативний метод діагностики захворювань шкіри — дерматоскопія. Це абсолютно безпечний, безболісний і швидкий спосіб дослідження мікроструктури шкіри за допомогою спеціального оптичного приладу — дерматоскопа DermLite DL3N.

Прилад складається з оптичних лінз, світлодіодної системи освітлення (LED) і поляризуючих фільтрів, які усувають відбите світло, що дає змогу детально оцінити параметри змін шкіри: розмір, колір, характер країв і структуру. Професійна оптика забезпечує багаторазове збільшення та найкращу візуалізацію пігментних і судинних структур.

Свою ефективність дерматоскоп DermLite DL3N показав у діагностиці такого небезпечного захворювання шкіри, як меланома. Крім того, прилад у 90% випадків дає можливість діагностувати рак шкіри на ранній стадії.

Показання

Дерматоскопія проводиться з метою дослідження невусів (родимок), бородавок, кератом, базаліом, лентиго (веснянок), атером, акне, псоріазу та інших патологій шкіри:

  • перед хірургічним і лазерним видаленням новоутворення (для виявлення його характеру)
  • при атиповому перебігу шкірних захворювань
  • при великій кількості родимок на тілі (понад 100 шт.)
  • при наявності близьких родичів, у яких була діагностована меланома
  • при будь-яких змінах новоутворення — зміна розмірів, кольору, текстури, поява асиметрії, ущільнення, запалення, лущення

Важливо! Ознаками меланоми є асиметричність і нерівні краї новоутворення, наявність декількох кольорів (особливо біло-блакитного спектра), пухка структура.

Родимки, родимі плями, папіломи іноді можуть перероджуватися в злоякісні утворення, що становлять справжню загрозу для здоров'я та життя людини. Прогноз розвитку патологічного процесу безпосередньо залежить від своєчасно встановленого діагнозу. У клініці 

Запис на прийом