location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Фотокольпоскопія 400,00

Кольпоскопія — це метод дослідження слизової оболонки піхви, вульви, шийки матки за допомогою кольпоскопа — спеціального оптичного приладу з можливістю збільшення досліджуваної ділянки у 10–40 разів!

Процедура абсолютно безболісна та безпечна, дає змогу детально досліджувати найдрібніші патологічні зміни тканини та виявити захворювання на ранній стадії. За необхідності під контролем кольпоскопа лікар може провести прицільну біопсію на підозрілих ділянках з метою гістологічного дослідження тканини.

Показання

Дослідження показане жінкам після 30 років як основний метод скринінгової діагностики, а також для контролю за станом шийки матки у період лікування та після його завершення. Застосовується при обстеженні жінок будь-якого віку, які належать до групи онкологічного ризику.

Кольпоскопія проводиться до або відразу після закінчення менструації. Не рекомендовано проводити дослідження в середині менструального циклу через вироблення в ці дні великої кількості слизу в ділянці каналу шийки матки.

Підготовка

  • за 2 доби до дослідження необхідно утриматися від статевих контактів
  • за 3–4 дні до дослідження не проводити спринцювання, не використовувати зволожувальні засоби інтимної гігієни, вагінальні таблетки, спреї, свічки

Запис на прийом