location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person
Зуботехнічна лабораторія

Зуботехнічна лабораторія клініки працює з 2007 року і спеціалізується на виготовленні всіх видів ортопедичних конструкцій.

За багаторічний період роботи ми набули безцінного досвіду і створили власне високотехнологічне виробництво повного циклу. Ми працюємо з провідними європейськими компаніями-виробниками обладнання і матеріалів для стоматології

Vita

Sirona

Ivoclar Vivadent

Vita Zahnfabrik

Цифрові технології CAD/CAM

Computer Assisted Design — комп'ютерне моделювання

Computer Aided Manufacturing — комп'ютеризоване виробництво

Технології CAD/CAM Cerec німецької компанії Sirona — це сучасне комп'ютерне моделювання і фрезерування, яке дозволяє виготовляти різні конструкції з високою точністю і в найкоротші терміни, це комфортне обслуговування без традиційних зліпків, неприємних відчуттів, тривалого очікування і численних примірок.

Цифрові технології забезпечують повний автоматизований процес створення зубних реставрацій — від цифрових знімків і дизайну до протезування та імплантації.

Раніше для створення штучної коронки або вкладки були потрібні кілька відвідувань і місяці очікування. Такий тривалий процес необхідний був для того, щоб технік змоделював і відтворив реставрацію з металу або кераміки. Сьогодні завдяки сучасним технологіям з'явилася можливість виготовити коронки і вкладки протягом декількох днів.

Ми створюємо високоякісні конструкції:

 • вкладки («інлей», «онлей»)
 • вініри
 • коронки
 • індивідуальні абатменти
 • мостоподібні протези
 • хірургічні шаблони

Для виготовлення реставрацій використовуються якісні матеріали: польовий шпат і склокераміка, які клінічно протестовані та відрізняються довговічністю, біосумісністю і гіпоалергенністю.

Обладнання

 • Інтраоральний сканер Cerec Omnicam Sirona
 • Фрезерний апарат inLab MC X5 Sirona
 • Піч inFire HTC Speed Sirona
 • Дентальна піч для випалювання кераміки Vita Vacumat 6000 M
 • Відеомікроскопи з 3D монітором EASY view 3D Renfert
#

7 етапів на шляху до ідеальної усмішки!

Блок CAD

Зуботехнічна лабораторія

Этап I. Рентген-діагностика і 3D-знімок

Рентгенологічне дослідження зубощелепної системи проводиться на конусно-променевому томографі Orthophos SL 3D для виявлення різних патологічних змін і захворювань, а також для планування процесу лікування і подальшого моделювання. Усього 14 секунд — і ми отримуємо тривимірну модель щелеп пацієнта.

Зуботехнічна лабораторія

Этап II. Сканування

Після отримання відцифрованого рентген-знімка стоматолог виконує сканування зубів пацієнта за допомогою інтраорального сканера Cerec Omnicam. Датчик плавно переміщується над поверхнею зубів, не викликаючи неприємних відчуттів. Після сканування отримані дані обробляються за допомогою комп'ютерної програми і надсилаються до зуботехнічної лабораторії.

Зуботехнічна лабораторія

Этап III. Комп'ютерне моделювання

На підставі отриманих даних технік створює на моніторі комп'ютера 3D-модель зубного ряду пацієнта, «добудовує» відсутню частину зубів за допомогою CAD/CAM-технологій. Комп'ютерна програма дозволяє планувати робочий процес відновлення зубного ряду, вибрати необхідний матеріал реставрації, підібрати колір і точно спрогнозувати кінцевий результат.

Блок CAM

Зуботехнічна лабораторія

Этап IV. Фрезерування і шліфування

Після отримання віртуальної моделі 5-осьовий фрезерний верстат inLab MC X5 виточує із цільного блоку діоксиду цирконію або кераміки необхідну конструкцію за кілька хвилин з точністю до мікрон.

Зуботехнічна лабораторія

Этап V. Спікання

Виточений цирконієвий каркас відправляється до спеціальної печі Vita Vacumat 6000 M. Спікання (випал) здійснюється при температурі + 1500°С. Піч дозволяє провести синтеризацію та глянсування цирконієвої реставрації без використання додаткового обладнання, що прискорює процес виготовлення роботи.

Зуботехнічна лабораторія

Этап VI. Художня обробка

На завершальному етапі технік забарвлює конструкцію, надаючи їй індивідуальність, природність і схожість із «живими» зубами.

Зуботехнічна лабораторія

Этап VII. Установка конструкції

Статистика клінічного застосування підтверджує, що реставрації за технологією CAD/CAM повністю відповідають естетичним вимогам пацієнтів і забезпечують сприятливий довгостроковий результат.

Запис на прийом