location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Визначення травматичної оклюзії та вибіркове пришліфування - 1 зуб 280,00
Гігієнічне зняття нальоту та зубних відкладень ультразвуковим апаратом 1 зуб (при наявності відкладень менш ніж на ½ висоти коронки зуба) 28,00
Гігієнічне зняття нальоту та зубних відкладень ультразвуковим апаратом 1 зуб (при наявності відкладень більш ніж на ½ висоти коронки зуба) 28,00
Полірування усіх зубів 280,00
Полірування всіх зубів апаратом «Air-Flow» 330,00

Для щоденного догляду за порожниною рота сучасна людина має цілий арсенал засобів і, здавалося б, успішно їх використовує. Проте у багатьох на зубах утворюється наліт і камені. Найнебезпечніші вороги наших зубів ховаються саме за зубними відкладеннями. Тільки прибравши подібні «барикади», можна дістатися до основного вогнища назріваючих проблем — карієсу, пародонтиту та ін. Для цього в клініці використовуються різні методики.

Зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером

Зубні відкладення — над'ясенні та під'ясенні — ми прибираємо за допомогою сучасного ультразвукового скалера (скейлера), який працює швидко, безболісно та ніжно. Технологія заснована на ефекті кавітації. Наконечник скалера, пульсуючий із частотою 30 тис. коливань на секунду, змочується водою, яка під дією ультразвуку «спінюється» і, проникаючи в усі важкодоступні ділянки порожнини рота, видаляє навіть найбільші зубні камені без пошкодження тканини ясен і емалі зубів.

Технологія AirFlow

Для усунення пігментованого нальоту (важливо для курців і любителів кави, міцного чаю) у нашому розпорядженні широкий вибір різних полірувальних паст і унікальна система AirFlow.

Принцип AirFlow полягає в точному струминному поданні до поверхні зуба спеціального розчину, до складу якого входять вода та абразивна речовина. Під тиском розчин очищує і вибілює окремо кожен зуб. На завершення гігієнічної процедури чисті, відполіровані та сяючі зуби покриваються спеціальним гелем або лаком, що дозволяє істотно знизити чутливість зубної емалі та зберегти отриманий результат надовго.
Професійне чищення зубів AirFlow є найефективнішим і нетравматичним методом гігієни і профілактики захворювань порожнини рота, зокрема пародонтозу і пародонтиту. Процедура дозволяє швидко видалити зубний камінь, тим самим ліквідувавши проблемне джерело — бактерії.

Ми пропонуємо

Шведська компанія TePe понад 50 років виробляє високоякісну продукцію для гігієни порожнини рота. Завдяки багаторічній співпраці з експертами у даній сфері компанія стала провідним світовим брендом у профілактичній стоматології.

У клініці «Доктор Алекс» представлено широкий асортимент товарів TePe для гігієни порожнини рота:
  • зубні щітки для дорослих і дітей різного призначення: для чищення брекетів, імплантів, зубних протезів
  • міжзубні йоржики
  • флосери
  • зубні гелі
  • скребки для чищення язика
  • спеціалізовані набори для догляду за імплантами та ін.
Продукція ТеPе сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості ISO.

Запис на прийом