location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person
Стоматологія

Стоматологія клініки «Доктор Алекс» — це сучасне багатопрофільне відділення повного циклу. Тут представлені всі спеціалізації: терапія, дитяча стоматологія, ортопедія, ортодонтія, хірургія, імплантологія тощо.
У нас ви можете пройти обстеження, отримати консультативну та лікувальну допомогу декількох фахівців, не виходячи за межі клініки. Кваліфіковані лікарі, сучасне цифрове обладнання, власна зуботехнічна лабораторія дозволили створити абсолютно новий якісний і безпечний рівень надання стоматологічної допомоги дорослим і дітям!

Ми не просто лікуємо ваші зуби, а повертаємо їм ідеальний стан безболісно, якісно і надовго!

Наші переваги

Лікування без болю

Усі лікувальні процедури ми виконуємо із застосуванням сучасних і безпечних методів знеболення, які позбавляють від неприємних відчуттів і страху.

Анестезія QuickSleeper

QuickSleeper (квік сліпер) — це електронна система безболісного дозованого введення анестетика за допомогою спеціальної голки з особливою будовою наконечника та з регульованою швидкістю. Використання QuickSleeper істотно спрощує процедуру знеболювання. За допомогою однієї ін'єкції ми отримуємо ефективну анестезію твердих тканин і слизової оболонки у зоні від 2 до 10 зубів. В апараті є запрограмовані швидкості введення анестетика, у тому числі додатковий «низький» режим для роботи з дітьми. Ексклюзивна система постійного опору PAR забезпечує плавне безболісне просування голки і рівномірне введення анестетика без підвищення температури тканин.

Двохетапна місцева анестезія

Найбільш поширеним способом знеболювання є місцева анестезія. Ми використовуємо 2-етапний спосіб анестезії, який передбачає спочатку аплікаційне знеболення — нанесення спеціального гелю на певні ділянки слизової порожнини рота. Після «заморожування» — введення ін'єкції місцевого анестетика.

Седація

СтоматологіяСедація інгаляційна — введення пацієнта в розслаблений, спокійний стан за допомогою закису азоту. Після перших вдихів пацієнт заспокоюється і не відчуває страху. При цьому його свідомість не пригнічується, життєво важливі рефлекси зберігаються. Світло і звуки сприймаються приглушено. Тим часом стоматолог безперешкодно виконує лікувальні маніпуляції. Під час інгаляційної седації пацієнт перебуває під наглядом досвідченого анестезіолога і автоматичної системи моніторингу. Це забезпечує максимальну безпеку і ефективність процедури.

Загальний наркоз

Для загального наркозу ми використовуємо препарати нового покоління, зокрема Севофлуран (Севоран), відмітними особливостями якого є:

  • високий ступінь безпеки
  • швидка дія
  • сумісність з усіма лікарськими засобами, що застосовуються в дитячій і дорослій стоматології
  • швидке виведення з організму в незміненому вигляді; після припинення надходження препарату пробудження настає через 10–15 хвилин
  • відсутність побічних ефектів (нудота, блювота та ін.)

Важливо! Перед процедурою із застосуванням загального наркозу пацієнт попередньо проходить обстеження: клінічні аналізи крові та сечі, УЗД серця або ЕКГ, консультацію терапевта й анестезіолога.

Напрямки

Запис на прийом