location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Консультація лікаря-стоматолога 200,00
Консультація суміжного фахівця 70,00
Первинна терапія апаратом «Vector», 1-й сеанс 4 270,00
Вторинна терапія апаратом «Vector», 2-й сеанс 2 060,00
Первинна терапія апаратом «Vector» при малій кількості зубів (1 зуб) 310,00
Накладання пародонтальної пов'язки 1 зуб 120,00
Ін'єкція лікарських препаратів по перехідній складці 120,00
Шинування нікель-титановим дротом – 1 зуб 500,00
Шинування скловолоконною стрічкою «Conect», «Dentapreg» 720,00
Корекція шини – 1 зуб 710,00
Ручний скейлінг 550,00
Кюретаж 1 сегменту 550,00
Аплікація лікарськими препаратами 250,00
Пародонтологія

Через сформовані стереотипи ми рідко сприймаємо кровоточивість, припухлість і болісність ясен як захворювання. Насправді це ознаки пародонтиту — підступної і досить поширеної хвороби ясен. Перша і основна причина захворювання — зубний наліт, справжня бомба уповільненої дії.

Зубний наліт утворюється при недостатній гігієні порожнини рота, швидко заселяється мікроорганізмами, ущільнюється, темнішає та перетворюється на зубний камінь. Останній, розташовуючись на поверхні зуба під яснами, утворює зубояснову кишеню і викликає запалення. Ясна відступають, зуби оголюються, болісно реагують на гаряче і холодне, стають рухливими. Якщо до цього приєднується порушення обміну речовин і зниження загального імунітету, процес набуває генералізованого характеру і протікає набагато швидше.

Діагностика

На підставі результатів дослідження лікар призначає відповідну терапію.

Лікування

Лікування пародонтиту потребує комплексного підходу і включає застосування різних методик залежно від стадії захворювання.

Зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером

ПародонтологіяЗубні відкладення — над'ясенні та під'ясенні — ми прибираємо за допомогою сучасного ультразвукового скалера (скейлера), який працює швидко, безболісно і ніжно. Технологія заснована на ефекті кавітації. Наконечник скалера, що пульсує з частотою 30 тис. коливань на секунду, змочується водою, яка під дією ультразвуку «спінюється» і, проникаючи в усі важкодоступні ділянки порожнини рота, видаляє навіть найбільші зубні камені без пошкодження тканини ясен і емалі зубів.

Технологія AirFlow

ПародонтологіяПринцип технології AirFlow полягає в точному струминному поданні до поверхні зуба спеціального розчину, до складу якого входить вода і абразивна речовина. Під тиском розчин очищує кожен зуб окремо. На завершення гігієнічної процедури чисті та сяючі зуби покриваються спеціальним гелем або лаком, що дозволяє істотно знизити чутливість зубної емалі та зберегти отриманий результат надовго. Професійне чищення зубів AirFlow на даний час є найефективнішим і нетравматичним методом профілактики і лікування захворювань порожнини рота, зокрема пародонтозу і пародонтиту. Процедура дозволяє швидко і без зайвих зусиль видалити зубний камінь, тим самим ліквідувавши проблемне джерело — бактерії.

Закритий кюретаж

ПародонтологіяЗакритий кюретаж пародонтальних кишень — нехірургічна процедура видалення зубних відкладень спеціальним інструментом — кюретою Грейсі. Процедура виконується при глибині пародонтальних кишень до 5 мм. Кюрета вводиться в простір між зубом і яснами, після чого кишеня очищується від нальоту, гною, грануляцій та інших патологічних тканин. Потім порожнина зрошується стерильним розчином. Наступного дня проводиться Vector-терапія.

Vector-терапія

ПародонтологіяСистема Vector (Durr Dental, Німеччина) дозволяє лікувати захворювання пародонту без хірургічного втручання. Метод заснований на м'якому і контрольованому впливі ультразвуку на зуб і навколишні тканини. Апарат має незаперечні переваги: особлива форма ультразвукової хвилі в поєднанні зі спеціальною суспензією усуває зубний камінь, знищує бактерії та токсини, ефективно, акуратно і абсолютно безболісно очищує глибокі яснові кишені. І, що не менш важливо, Vector одночасно чистить і полірує зуб, на відміну від звичайної механічної чистки, коли поверхня зуба залишається шорсткою, що може стати основою для формування нового каменю. Період загоєння після Vector-терапії проходить швидко і практично без болю і набряків.

Шинування зубів

ПародонтологіяНа пізній стадії пародонтиту, коли є рухливість зубів, застосовується шинування. Зуби з'єднуються між собою «шинами» — скловолоконною стрічкою або нікель-титановим дротом.

Процедура дозволяє закріпити рухливі зуби, запобігти їх випадінню, знизити оклюзійне навантаження, відновити жувальні функції та поліпшити естетику зубного ряду. Шинування виконується безболісно і досить швидко.

Запис на прийом