location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Цитологічне дослідження 200,00

Вивчення стану клітини — основного «будівельного» матеріалу нашого організму — здійснює цитологія, яка є важливим діагностичним інструментом у багатьох сферах медицини. Цитологічне дослідження проводиться для виявлення різних патологій у розвитку клітин із метою уточнення і встановлення діагнозу доброякісних або злоякісних пухлинних утворень, непухлинних уражень, контролю проведеної терапії та з метою профілактики онкозахворювань.

В основу цитологічного дослідження покладений той самий принцип, що і гістологічного, — морфологічний. Однак цитологія досліджує не зрізи тканин, а лише клітини, для цього достатньо невеликої кількості біоматеріалу: зішкрібу, мазків тощо. На відміну від гістології, цитологічні дослідження малоінвазивні, здійснюються протягом декількох хвилин без застосування спеціального обладнання.

Підготовка

Перед забором матеріалу на урогенітальні дослідження необхідно:

  • уникати статевих контактів протягом 3-х діб
  • за 2 тижні до дослідження відмінити прийом антибактеріальних препаратів
  • жінкам за 3 дні до дослідження не застосовувати спринцювання та внутрішньовагінальні свічки, мазі, тампони
  • дослідження не проводиться під час менструації (мазки бажано брати не раніше ніж на 5-й день менструального циклу та не пізніше ніж за 5 днів до передбачуваного початку менструації)

Запис на прийом