location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Лікування чоловічого безпліддя

     1. Гормональна корекція. Необхідність такої терапії в кожному випадку визначається індивідуально. Терапія може застосовуватися як самостійне лікування, але частіше призначається як складова при комплексній корекції. Вибір препаратів залежить від типу патології.

     2. Стимуляція сперматогенезу. Полягає у тимчасовому поліпшенні якості сперми за допомогою прийому медикаментозних препаратів. Для стимуляції сперматогенезу можуть бути призначені гормональні препарати або вітаміни, які позитивно впливають на вироблення сперматозоїдів. Вибір препаратів здійснюється фахівцем залежно від індивідуальних особливостей пацієнта і показань. Стимуляція може бути призначена як для природного зачаття, так і для отримання сперми для екстракорпорального запліднення або для штучної інсемінації. Після стимуляції якість сперми може значно покращитися.

     3. TESA ̸ TESE. За відсутності в еякуляті сперматозоїдів отримати їх можна за допомогою біопсії яєчка. Такий метод застосовується для використання отриманих сперматозоїдів у процесі екстракорпорального запліднення. Існує кілька методів біопсії яєчка. TESA є голковим методом біопсії, отже, це менш інвазивний спосіб отримання сперматозоїдів. Другий метод — TESE — являє собою мікрохірургічну мультифокальну біопсію яєчка, при якій забирається більша кількість тестикулярної тканини у порівнянні з попереднім методом. Обидві процедури проводяться під наркозом і дозволяють отримати сперматозоїди у тих чоловіків, у яких методом еякуляції їх отримати неможливо навіть у кількості, достатній для проведення ЕКЗ.

У клініці «Доктор Алекс» ви можете отримати повний спектр послуг для ефективної діагностики усіх видів жіночого та чоловічого безпліддя. Сьогодні з появою нових технологій безпліддя перестало бути остаточним вироком і всі мають право стати щасливими батьками.

Запис на прийом