location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Пластика дівочої пліви 8 000,00
Кольпоперінеорафія (вагінопластика) 18 000,00
Нитковий перінеоліфтінг (без вартості нитки) 10 500,00
Пластика піхви 15 000,00
Пластика статевих губ 8 000,00
Циркумцизіо 8 000,00
Оперативне лікування (пластика) короткої вуздечки статевого члена 5 300,00

Список послуг

Інтимна пластика — сфера естетичної хірургії, яка вирішує найделікатніші проблеми жінок і чоловіків. Подібно до інших естетичних операцій, інтимна хірургія може істотно поліпшити якість життя, позбавити від серйозних комплексів і особистих проблем.

Ми застосовуємо як оперативні втручання, так і безопераційні методики усунення різних недоліків і корекції естетичних дефектів статевих органів. Межа між медичними та естетичними показаннями для виконання подібних процедур досить розмита, і сьогодні більшість операцій і процедур проводиться з урахуванням обох завдань.

Важливо! Перед хірургічним втручанням під загальним наркозом необхідно лабораторне і апаратне дослідження, консультація анестезіолога, профільних фахівців (за необхідності), а також спеціальна підготовка до операції.

Методики хірургічного лікування

Інтимна пластика у жінок

Ниткова перінеопластика

Ми пропонуємо інноваційний метод — ниткову перінеопластику (нитковий перінеоліфтинг), або вагінальне звуження. Це малоінвазивна процедура корекції промежини і навколопіхвової зони із використанням вагінальних ниток Vaginal Narrower (Promoitalia, Італія). Дія ниток заснована на двох принципах — механічному ефекті моментального стягування тканин і супутній вторинній фіброзній реакції.

За допомогою тонкої голки під анестезією в м'які тканини промежини вводяться нитки, які утворюють штучний каркас піхви і тазового дна в цілому. У подальшому нитки розсмоктуються, а на їх місці утворюється фіброзне кільце, що зміцнює вхід у піхву природним чином.

Показання:

  • опущення і пролапс матки, стінок піхви 1–2 ступеня
  • післяпологові травми, деформації статевих органів
  • ослаблення м'язів тазового дна, наявність м'язової дистрофії
  • вікові зміни
  • дискомфорт при статевому акті
  • сексуальна незадоволеність у жінки та її партнера
  • бажання поліпшити зовнішній вигляд делікатної зони тощо

Анестезія — місцева або загальна (за бажанням).

Виписка — у день процедури.

Відновний період — 2–4 тижні. Протипоказані фізичні навантаження, статеве життя, відвідання сауни, лазні, басейну. Необхідно ретельно проводити гігієну статевих органів із застосуванням спеціальних засобів.

Вагінопластика

Пластика піхви, або кольпорафія, — одна з поширених хірургічних операцій з корекції об'єму піхви і усунення негативних наслідків пологів, травм. У ході операції хірург видаляє надлишок слизової тканини, завдяки чому порожнина вагіни скорочується.

Анестезія — місцева або загальна.

Виписка — у день операції.

Відновний період — 2–4 тижні. Протипоказані фізичні навантаження, присідання, тривале сидіння, а також статеве життя, купання в водоймах, відвідання сауни, лазні, басейну. Необхідно ретельно проводити гігієну статевих органів із застосуванням спеціальних засобів.

Гіменопластика

Гіменопластика — операція з відновлення дівочої пліви. Єдиним показанням для даної процедури є бажання самої пацієнтки.

Анестезія — місцева.

Виписка — у день операції.

Відновний період — протягом 2-х тижнів заборонені фізичні навантаження, статеве життя, лазня, сауна, а також рекомендовано обмежити тривале сидіння. Необхідно ретельно проводити гігієну статевих органів із застосуванням спеціальних засобів.

Лабіопластика, або зменшення і корекція малих статевих губ

Лабіопластика виконується у зв'язку з елонгацією (подовженням) або в'ялістю, коли малі губи (або одна) виступають за великі статеві губи і при розтягуванні досягають 3–5 см, створюючи не тільки дискомфорт при статевому акті, але і порушуючи естетичні пропорції.
Лабіопластика проводиться не пізніше ніж за 4–5 днів до чергової менструації.

Анестезія — загальна або місцева.

Виписка — у день операції.

Відновний період — 3–4 тижні. Слід виключити фізичні навантаження, статеве життя, відвідання басейну, сауни. Протягом декількох днів після операції можуть виникати больові відчуття, слід обмежити кількість пересувань і приймати антибіотики, призначені лікарем. Необхідно ретельно проводити гігієну статевих органів із застосуванням спеціальних засобів.

Інтимна пластика у чоловіків

Циркумцизіо

Циркумцизіо, або обрізання, — хірургічна операція з видалення листків крайньої плоті статевого члена. Проводиться за медичними, гігієнічними та релігійними показаннями.

Анестезія — загальна або місцева.

Виписка — у день операції.

Відновний період — 2 тижні, у цей час слід утриматися від статевого життя, відвідання лазні, сауни і суворо дотримуватися всіх призначень лікаря.

Пластика вуздечки статевого члена

Коротка вуздечка — аномалія розвитку статевого члена, причина болю при статевому акті у чоловіків. Найчастіше проблема вроджена. Пластика вуздечки — це хірургічна операція, спрямована на збільшення довжини вуздечки з метою запобігання її подальшим ушкодженням.

Анестезія — місцева.

Виписка — у день операції.

Відновний період — 2 тижні, у цей час слід утриматися від статевого життя, відвідання лазні, сауни і суворо дотримуватися всіх призначень лікаря.

 

Документы, которые необходимо изучить и подписать перед операцией

Вам предстоит операция под общим наркозом? Вам предстоит операция под общим наркозом? Вам предстоит операция под общим наркозом?

Запис на прийом