location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Анестезія в стоматології

Лікування зубів у клініці «Доктор Алекс» — процедура безболісна і безпечна. Для того щоб відвідування стоматолога не викликало негативних емоцій, ми застосовуємо знеболювальні препарати, які позбавляють від неприємних відчуттів і страху. Лікування кореневих каналів зубів здійснюється із застосуванням різноманітних методів анестезії, що дозволяє з урахуванням показань підбирати їх індивідуально для кожного пацієнта.

Анестезія QuickSleeper

QuickSleeper (квік сліпер) — це електронна система безболісного дозованого введення анестетика за допомогою спеціальної голки з особливою будовою наконечника і з регульованою швидкістю.

Використання QuickSleeper істотно спрощує процедуру знеболення. За допомогою однієї ін'єкції отримуємо ефективну анестезію твердих тканин і слизової оболонки у зоні від 2 до 10 зубів. Апарат має чотири запрограмовані швидкості введення анестетика, у тому числі додатковий «низький» режим для робoти з дітьми. Ексклюзивна система постійного опору PAR забезпечує плавне безболісне просування голки і рівномірне введення анестетика без підвищення температури тканин. QuickSleeper — це гарантія безпечної та безболісної анестезії.

Двохетапна місцева анестезія

Найбільш поширеним способом знеболення є місцева анестезія. Ми використовуємо двохетапний спосіб місцевої анестезії, який передбачає спочатку аплікаційне знеболення — нанесення спеціального гелю на певні ділянки слизової порожнини рота. Після «заморожування» — введення ін'єкції місцевого анестетика.

Седація

Седація інгаляційна — введення пацієнта в розслаблений, спокійний стан за допомогою закису азоту. Після перших вдихів пацієнт заспокоюється і не відчуває страху. При цьому його свідомість не пригнічується, життєво важливі рефлекси зберігаються. Світло і звуки сприймаються приглушено. Тим часом стоматолог безперешкодно приступає до виконання лікувальних маніпуляцій. Інгаляційна седація здійснюється під безпосереднім контролем анестезіолога, що гарантує безпеку процедури.

Загальний наркоз

  • високий ступінь безпеки
  • швидка дія
  • сумісність з усіма лікарськими засобами, що застосовуються в дитячій та дорослій стоматології
  • швидке виведення із організму в незміненому вигляді
  • після припинення надходження препарату пробудження настає через 10–15 хвилин

Важливо! Перед процедурою із застосуванням загальної анестезії пацієнт попередньо проходить дослідження: клінічні аналізи крові та сечі, УЗД серця або ЕКГ, консультацію терапевта й анестезіолога.