location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Лікування пухлин молочної залози

28.12.2020

У клініці операції на молочній залозі виконуються з елементами пластичної хірургії та із застосуванням сучасних технологій: лазерного і новітнього радіохвильового обладнання. Інноваційні підходи у лікуванні та веденні пацієнтів дозволили скоротити післяопераційне перебування в клініці до 2–3 діб, знизити кількість ускладнень практично до нуля, а також повернути пацієнта до нормального способу життя в найкоротші терміни.

Діагностика, хірургічне лікування та реабілітація онкохворих проводяться відповідно до протоколів МОЗ України та рекомендацій NCCN.

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..