location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Лікування пухлин молочної залози

28.12.2020

У клініці операції на молочній залозі виконуються з елементами пластичної хірургії та із застосуванням сучасних технологій: лазерного і новітнього радіохвильового обладнання. Інноваційні підходи у лікуванні та веденні пацієнтів дозволили скоротити післяопераційне перебування в клініці до 2–3 діб, знизити кількість ускладнень практично до нуля, а також повернути пацієнта до нормального способу життя в найкоротші терміни.

Діагностика, хірургічне лікування та реабілітація онкохворих проводяться відповідно до протоколів МОЗ України та рекомендацій NCCN.

Читайте також

Де можна пройти КТ у Харкові

Де можна пройти КТ у Харкові

10.02.2022

Дослідження на комп'ютерному томографі у Харкові можна пройти в корпусі №1 (вул. Воробйова, 4) щоденно, крім неділі.Кабінет комп'ютерної томографії кл..

Мамографія з томосінтезом

Мамографія з томосінтезом

13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною ді..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мас..