location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Ціни на послуги

Найменування послуги Вартість, грн. (Від 01.02.2021)
Верхня губа 220,00
Підборіддя 240,00
Зона бакенбардів 200,00
Щоки 300,00
Чоло 300,00
Обличчя повністю 1000,00
Зона шиї у чоловіків (смуга шириною до 4 см.) 400,00
Обмежена зона до 5 см 300,00
Передпліччя руки 450,00
Руки повністю 850,00
Кисті 250,00
Пальці 200,00
Пахфи 350,00
Плечі 500,00
Живіт у жінок 550,00
Живіт у чоловіків 650,00
Область попереку у жінок 480,00
Область попереку у чоловіків 550,00
Сідниці 600,00
Спина повністю у жінок 1000,00
Спина повністю у чоловіків 1300,00
Ступні 250,00
Гомілки 750,00
Коліна 250,00
Бедра 950,00
Ноги повністю 1800,00 - 1900,00
Зона бікіні 600,00
Глибокий пах 900,00 - 1000,00

Лазерна епіляціяЕфективним методом позбавлення від небажаного волосся є лазерна епіляція. Це високотехнологічний і безпечний спосіб руйнування волосяних фолікулів за допомогою світлової енергії. Для лазерного променя мішенню є темний пігмент меланін, який міститься у волосі та його цибулині. Таким чином, поглинаючи лазерну енергію і нагріваючись, волосся і фолікул повністю руйнуються.

Лазерна епіляція підходить як для жінок, так і для чоловіків, може застосовуватися на будь-яких типах шкіри і ділянках тіла: обличчі, руках, ногах, спині, делікатних зонах. Метод має величезну популярність у всьому світі і відрізняється низкою переваг, перш за все — комфортністю і безболісністю.

Важливо! Для повного припинення росту волосся однієї процедури недостатньо. І справа тут не в «поганому лазері» або «низькій кваліфікації лікаря». По-перше, волосся на тілі перебуває на різних стадіях росту, періоди активного росту змінюються періодами спокою, коли волосся знаходиться у фолікулі, а його ріст припинений, або ж коли одна волосина вже випала, а інша ще не почала рости. З огляду на той факт, що лазерна епіляція знищує фолікули тільки на активній стадії зростання, одна процедура проблему не вирішить. Через певний час волосся з'явиться знову, правда, уже в меншій кількості. По-друге, результат може залежати від індивідуальної схильності та гормонального фону людини. Із цих причин повний курс епіляції може варіюватися від 5 до 10 процедур з інтервалом 4–8 тижнів.

Епіляція александритовим лазером

Олександритовий лазер SYNCHRO PLA: Y італійської компанії DEKA — золотий стандарт лазерної епіляції в Європі. За своєю ефективністю, комфортністю та безпечністю апарат перевершує багато епіляційних систем. Під час процедури лазерний промінь проходить від кінчика волосся до волосяного фолікула і миттєво руйнує його. Цей процес відбувається за мілісекунди. Промінь діє вибірково, не ушкоджуючи епідерміс, що дає можливість виконувати епіляцію навіть у делікатних зонах.

Відмітною особливістю олександритового лазера є висока швидкість обробки, безболісність і миттєве видалення волосся!

Олександритовий лазер може чудово впоратися із жорстким і темним волоссям, допомагає позбутися врослих волосків, не залишаючи від них і сліду. Однак для світлого, пушкового та сивого волосся він малоефективний. З цією метою ми використовуємо неодимовий лазер.

Эпиляция неодимовым лазером

Головною перевагою неодимового лазера Nd: YAG є можливість видаляти і темне, і світле, і сиве, і навіть руде волосся!

Ефект досягається завдяки впливу енергії на фолікули, що глибоко залягають, і кровоносні судини, які їх живлять. Апарат здатний генерувати як короткі, так і довгі світлові імпульси, завдяки чому лікар-косметолог може розробляти індивідуальний курс процедур для кожного клієнта залежно від типу його шкіри і структури волосся.

Слід зазначити, що неодимовий лазер має один «недолік» — волосся не видаляється миттєво, процес випадання після обробки лазером триває протягом 2 тижнів.

Фотоэпиляция (IPL)

Фотоепіляція — сучасна процедура, під час якої шкіра обробляється світловими променями певної довжини і діапазону. Одномоментно обробці підлягає до 6 кв.см площі шкіри. Фотолампа направляє пучок світла, що впливає виключно на волосину, знищуючи меланіновий пігмент і руйнуючи волосяний фолікул. У темному волоссі набагато більше меланіну, тому воно чутливіше до процедури фотоепіляції.

Ексклюзив! У клініці застосовується унікальний метод — комбінація двох видів лазерної епіляції та фотоепіляції. Це дозволяє запропонувати клієнту широкий ціновий діапазон і зручність застосування. Наприклад, якщо ви почали процедуру на одному лазері, то за необхідності її можна завершити на іншому: на тілі є ділянки, які часом потребують більш м'якого впливу — за допомогою олександритового лазера, а в разі глибокого залягання волосків застосовується неодимовий. Якщо потрібно епілювати велику ділянку, можна скористатися фотоепіляцією.

Поєднання сучасних методів підвищує ефективність видалення волосся і дозволяє максимально точно підібрати індивідуальний курс процедур для кожного пацієнта. Важливим фактором є і те, що процедура в клініці проводиться під лікарським контролем.

Запис на прийом