location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Консультації кращіх фахівців

Колектив — головна причина нашого успіху і запорука подальшого розвитку. У клініці ведуть прийом доктори і кандидати медичних наук, доценти та асистенти кафедр медичних вищів, лікарі вищої та 1-ї категорій, які надають кваліфіковану амбулаторну допомогу, у тому числі хірургічну.

Невід'ємними якостями лікаря, з нашої точки зору, мають бути порядність і професіоналізм; бажаними — гуманність, допитливість і постійне прагнення підвищувати свій професійний рівень, здатність отримувати задоволення від безперервного творчого пошуку, вміння знаходити вихід із найскладнішої клінічної ситуації та ставити інтереси пацієнта вище за власні амбіції.

Ми пам'ятаємо давню істину: «Лікувати треба не хворобу, а хворого».

Звернувшись до будь-якого фахівця, ви завжди можете розраховувати на те, що допомогу вам нададуть чесно, професійно і доброзичливо.

Читайте також

Якісний сервіс

Якісний сервіс

Послуги повного циклу в стінах однієї установи: діагностика, лікування, реабілітація Діагностичні дослідження та лікування відповідно до міжнародни..

Гарантії

Гарантії

Ми гарантуємо: Кваліфіковану медичну допомогу відповідно до міжнародних стандартів і наказів МОЗ України Оперативне отримання медичних послуг Приз..

Сучасна діагностична база

Сучасна діагностична база

Клініка має власну діагностичну базу: ексклюзивне високотехнологічне медичне обладнання від кращих світових компаній-виробників Toshiba, General Elect..