location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Імпланти Straumann — якість, перевірена часом

28.10.2020


Швейцарська компанія Straumann — визнаний лідер у виробництві високоякісних і надійних зубних імплантів, які не мають аналогів у світі. Унікальність імплантів обумовлена особливим медичним сплавом Roxolid і спеціальним покриттям за технологією SLActive. Вироби відрізняються біосумісністю та гіпоалергенністю, абсолютно безпечні для здоров'я, а ймовірність їх відторгнення дорівнює нулю.

Асортимент імплантів Straumann різноманітний. Кожна модель повторює форму і розмір справжнього кореня, тому організм сприймає конструкцію як «рідну». Компанія ретельно стежить за тим, щоб уся продукція була відповідна міжнародним стандартам якості. У клініку вироби доставляються в спеціальних герметичних контейнерах. Стерильні ємності повністю захищені від механічних пошкоджень.

Сучасні технології та багаторічні клінічні випробування дозволяють установлювати імпланти Straumann навіть у дуже занедбаних випадках і при будь-яких анатомічних особливостях обличчя.

Читайте також

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світл..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?

10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифро..

Ми працюємо!

Ми працюємо!

05.04.2022

Дорогі харків'яни, клініка «Доктор Алекс» поступово відновлює свою роботу.У нас ведуть прийом терапевт, кардіолог, алерголог, невролог, гінеколог, уро..