location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Імпланти Straumann — якість, перевірена часом

28.10.2020


Швейцарська компанія Straumann — визнаний лідер у виробництві високоякісних і надійних зубних імплантів, які не мають аналогів у світі. Унікальність імплантів обумовлена особливим медичним сплавом Roxolid і спеціальним покриттям за технологією SLActive. Вироби відрізняються біосумісністю та гіпоалергенністю, абсолютно безпечні для здоров'я, а ймовірність їх відторгнення дорівнює нулю.

Асортимент імплантів Straumann різноманітний. Кожна модель повторює форму і розмір справжнього кореня, тому організм сприймає конструкцію як «рідну». Компанія ретельно стежить за тим, щоб уся продукція була відповідна міжнародним стандартам якості. У клініку вироби доставляються в спеціальних герметичних контейнерах. Стерильні ємності повністю захищені від механічних пошкоджень.

Сучасні технології та багаторічні клінічні випробування дозволяють установлювати імпланти Straumann навіть у дуже занедбаних випадках і при будь-яких анатомічних особливостях обличчя.

Читайте також

Де зробити мамографію в Харкові?

Де зробити мамографію в Харкові?

13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною ді..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мас..

Рентгенівська денситометрія у Харкові

Рентгенівська денситометрія у Харкові

05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus Ost..