location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Імпланти Straumann — якість, перевірена часом

28.10.2020


Швейцарська компанія Straumann — визнаний лідер у виробництві високоякісних і надійних зубних імплантів, які не мають аналогів у світі. Унікальність імплантів обумовлена особливим медичним сплавом Roxolid і спеціальним покриттям за технологією SLActive. Вироби відрізняються біосумісністю та гіпоалергенністю, абсолютно безпечні для здоров'я, а ймовірність їх відторгнення дорівнює нулю.

Асортимент імплантів Straumann різноманітний. Кожна модель повторює форму і розмір справжнього кореня, тому організм сприймає конструкцію як «рідну». Компанія ретельно стежить за тим, щоб уся продукція була відповідна міжнародним стандартам якості. У клініку вироби доставляються в спеціальних герметичних контейнерах. Стерильні ємності повністю захищені від механічних пошкоджень.

Сучасні технології та багаторічні клінічні випробування дозволяють установлювати імпланти Straumann навіть у дуже занедбаних випадках і при будь-яких анатомічних особливостях обличчя.

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..