location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Мамографія з томосінтезом

13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною діагностикою до столиці або за кордон.

Що таке томосинтез 3D?

Це аналог КТ (комп'ютерного томографа) в діагностиці захворювань грудей. Сканування виконується під різними кутами з товщиною зрізу 1 мм, що дає змогу отримати об'ємне зображення і побачити тканини молочної залози з різних боків. Обстеження дає можливість виявити патологію на ранній стадії, провести диференціальну діагностику утворення. Завдяки цьому можна уникнути непотрібних обстежень та операцій, а у випадку злоякісного росту — виявити рак на ранній стадії, визначити мікровідкладення кальцію в тканинах і протоках (!), ділянки асиметрії та ущільнення (передракові маркери).

Показання

Мамографію з томосинтезом рекомендовано проходити в рамках профогляду всім жінкам старше 40 років не менше ніж одного разу на рік.

Крім того, обстеження необхідно при:

  • ущільненні в грудях
  • зміни форми молочної залози, ареоли або соска
  • патологічних виділеннях із сосків
  • збільшенні пахвових лімфовузлів
  • спадковій схильності до онкологічних захворювань репродуктивних органів
  • перед оперативним втручанням на молочній залозі, а також з метою контролю ефективності лікування доброякісних і злоякісних новоутворень

Обстеження максимально інформативне на 5–10 день менструального циклу. У період менопаузи — в будь-який день. Абсолютним протипоказанням є вагітність та період грудного вигодовування.

3D-мамографію з томосинтезом можна пройти в корпусі 1 (вул. Воробйова, 4).

Читайте також

Де можна пройти КТ у Харкові

Де можна пройти КТ у Харкові

10.02.2022

Дослідження на комп'ютерному томографі у Харкові можна пройти в корпусі №1 (вул. Воробйова, 4) щоденно, крім неділі.Кабінет комп'ютерної томографії кл..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мас..

Рентгенівська денситометрія у Харкові

Рентгенівська денситометрія у Харкові

05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus Ost..