location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Запитували — Відповідаємо

Які аналізи потрібно здавати перед відвідуванням лікаря?

Якщо ви вперше звертаєтеся до лікаря, ніякі аналізи попередньо здавати не потрібно. План обстеження і перелік аналізів лікар призначає на підставі вашого анамнезу і скарг. Якщо ви звертаєтеся до лікаря повторно, бажано виконати всі попередні призначення і рекомендації лікаря для отримання відповідного лікування.

Чи можливо отримати консультацію лікаря за результатами обстежень з інших лікувальних установ?

Консультацію лікаря за результатами обстежень з інших лікувальних установ отримати можна. Однак пацієнт повинен знати, що лікар може призначити додаткові дослідження, які необхідні, але не були зроблені. Також у разі невідповідності результатів аналізів попередньому діагнозу, який поставив лікар, або невідповідності проявів хвороби наданим аналізам, може бути призначене повторне обстеження.

Чому на вул. Воробйова відсутній попередній запис на прийом до лікарів?

Клініка «Доктор Алекс» має два рівнозначні корпуси: у корпусі № 1 по вул. Воробйова, 4 прийом здійснюється в порядку черги. У корпусі № 2 за адресою: вул. Пушкінська, 30Б прийом проводиться за попереднім записом. Шановні пацієнти, ви можете обрати більш зручні для вас варіанти відвідування лікаря.

Чому влітку не рекомендовано видаляти родимки?

Справа в тому, що на місці видаленої родимки, після того як відпаде кірочка, залишається молода, знову сформована тканина рожевого кольору. Така шкіра схильна до утворення шкірного пігменту і не захищена від впливу сонячних променів. При потраплянні активного сонячного випромінювання на цьому місці дуже швидко та інтенсивно утворюється шкірний пігмент — меланін, і його кількість може бути набагато більшою, ніж у навколишніх тканинах, у результаті чого утворюється пігментна пляма, з якою в подальшому досить складно боротися.
Якщо лікар не рекомендує видаляти родимку влітку, краще перенести цю процедуру на осінь.

Однак існує кілька важливих ознак, коли видаляти родимки та інші новоутворення на шкірі необхідно в будь-який час року в терміновому порядку і з обов'язковим гістологічним дослідженням:

  • порушення цілісності (травми, подряпини, порізи тощо)
  • зміна кольору і розміру
  • свербіж, болючість
  • виразка, лущення, нагноєння, кровоточивість

У цих випадках не відкладайте візит до дерматолога. Після огляду та обстеження лікар порекомендує вам метод і оптимальний час для видалення новоутворення.