location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Вартість алерготесту ALEX2 знижена

15.01.2021

Ціна молекулярної діагностики алергії ALEX2 у клініці «Доктор Алекс» знижена до 4 500 грн.

Алерготест ALEX2 — унікальний молекулярний метод діагностики, розроблений в Австрії на основі нанотехнологій, — визначає рівень загального IgE (tIgE) і рівень специфічного IgE (sIgE) до більшості основних екстрактів алергенів і молекулярних компонентів одночасно.

Усього 295 показників!

Серед основних переваг методу — максимальна точність, можливість зв'язати прояви алергії з її причинами, крім того, тест економить час пацієнта та лікаря, його можна робити під час цвітіння рослин і в гострий період захворювання. Метод підходить як дорослим, так і дітям.

Після молекулярної алергодіагностики вже немає потреби у здаванні будь-яких додаткових аналізів на алергію. Пацієнт отримує на руки алергопаспорт сенсибілізації організму. За результатами тесту алерголог призначає алерген-специфічну імунотерапію і розробляє рекомендації щодо способу життя та лікування.

Читайте також

Де можна пройти КТ у Харкові

Де можна пройти КТ у Харкові

10.02.2022

Дослідження на комп'ютерному томографі у Харкові можна пройти в корпусі №1 (вул. Воробйова, 4) щоденно, крім неділі.Кабінет комп'ютерної томографії кл..

Мамографія з томосінтезом

Мамографія з томосінтезом

13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною ді..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мас..