location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Вартість алерготесту ALEX2 знижена

15.01.2021

Ціна молекулярної діагностики алергії ALEX2 у клініці «Доктор Алекс» знижена до 4 500 грн.

Алерготест ALEX2 — унікальний молекулярний метод діагностики, розроблений в Австрії на основі нанотехнологій, — визначає рівень загального IgE (tIgE) і рівень специфічного IgE (sIgE) до більшості основних екстрактів алергенів і молекулярних компонентів одночасно.

Усього 295 показників!

Серед основних переваг методу — максимальна точність, можливість зв'язати прояви алергії з її причинами, крім того, тест економить час пацієнта та лікаря, його можна робити під час цвітіння рослин і в гострий період захворювання. Метод підходить як дорослим, так і дітям.

Після молекулярної алергодіагностики вже немає потреби у здаванні будь-яких додаткових аналізів на алергію. Пацієнт отримує на руки алергопаспорт сенсибілізації організму. За результатами тесту алерголог призначає алерген-специфічну імунотерапію і розробляє рекомендації щодо способу життя та лікування.

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..