location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Рентгенівська денситометрія у Харкові

05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus OsteoSys і таким чином своєчасно попередити розвиток остеопорозу та захистити своє майбутнє від переломів.

Що таке денситометрія? Це рентген-дослідження щільності кісткової тканини, що дає змогу оцінити ступінь демінералізації кісток і визначити кількісні показники вмісту кальцію. Метод незамінний для запобігання важким переломам у літньому віці, у жінок у період менопаузи, а також при всіх захворюваннях, що супроводжуються втратою кісткової маси і переломами.

Двоенергетична абсорбційна рентгенівська денситометрія (DXA) швидко і точно визначає мінімальні зміни у мінеральній щільності кісткової тканини, оцінює темпи її втрати, дозволяє спрогнозувати ризик розвитку переломів у найближчі 10 років.

Переваги DXA:

  • висока точність й достовірність вимірювань
  • можливість дослідження всіх кісток скелета
  • безболісність та безпечність
  • висока швидкість дослідження (15 с – 7 хв)
  • мінімальна доза опромінення
  • якість візуалізації
  • видає показники загальної маси тіла або його окремих ділянок, а також співвідношення жирової та м'язової маси

Пройти рентгенівську денситометрію можна в корпусі № 2 (вул. Пушкінська. 30Б).

Телефон: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світл..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?

10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифро..

Ми працюємо!

Ми працюємо!

05.04.2022

Дорогі харків'яни, клініка «Доктор Алекс» поступово відновлює свою роботу.У нас ведуть прийом терапевт, кардіолог, алерголог, невролог, гінеколог, уро..