location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мастит — це далеко не повний перелік патологій, які вимагають ретельного обстеження та своєчасно призначеного лікування.

У клініці «Доктор Алекс» прийом веде мамолог, онкохірург Ірина Богомолець. У своїй роботі Ірина Олексіївна використовує сучасні методи діагностики, у тому числі під ультразвуковим контролем: трепан-біопсія, тонкоголкова аспіраційна біопсія та ін. У лікуванні доброякісних і злоякісних утворень молочних залоз лікар застосовує малоінвазивні, органозберігальні, онкопластичні та реконструктивні методики хірургії.

Мамолог І.О. Богомолець приймає в корпусі № 1 (вул. Воробйова, 4) за попереднім записом.

Телефон: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..