location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мастит — це далеко не повний перелік патологій, які вимагають ретельного обстеження та своєчасно призначеного лікування.

У клініці «Доктор Алекс» прийом веде мамолог, онкохірург Ірина Богомолець. У своїй роботі Ірина Олексіївна використовує сучасні методи діагностики, у тому числі під ультразвуковим контролем: трепан-біопсія, тонкоголкова аспіраційна біопсія та ін. У лікуванні доброякісних і злоякісних утворень молочних залоз лікар застосовує малоінвазивні, органозберігальні, онкопластичні та реконструктивні методики хірургії.

Мамолог І.О. Богомолець приймає в корпусі № 1 (вул. Воробйова, 4) за попереднім записом.

Телефон: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

Де зробити мамографію в Харкові?

Де зробити мамографію в Харкові?

13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною ді..

Рентгенівська денситометрія у Харкові

Рентгенівська денситометрія у Харкові

05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus Ost..

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

26.03.2021

У даний час досконалим методом видалення зайвого волосся на обличчі та тілі є лазерна епіляція. У клініці для епілювання волосся використовуються різн..