location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мастит — це далеко не повний перелік патологій, які вимагають ретельного обстеження та своєчасно призначеного лікування.

У клініці «Доктор Алекс» прийом веде мамолог, онкохірург Ірина Богомолець. У своїй роботі Ірина Олексіївна використовує сучасні методи діагностики, у тому числі під ультразвуковим контролем: трепан-біопсія, тонкоголкова аспіраційна біопсія та ін. У лікуванні доброякісних і злоякісних утворень молочних залоз лікар застосовує малоінвазивні, органозберігальні, онкопластичні та реконструктивні методики хірургії.

Мамолог І.О. Богомолець приймає в корпусі № 1 (вул. Воробйова, 4) за попереднім записом.

Телефон: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світл..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?

10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифро..

Ми працюємо!

Ми працюємо!

05.04.2022

Дорогі харків'яни, клініка «Доктор Алекс» поступово відновлює свою роботу.У нас ведуть прийом терапевт, кардіолог, алерголог, невролог, гінеколог, уро..