location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

26.03.2021

У даний час досконалим методом видалення зайвого волосся на обличчі та тілі є лазерна епіляція. У клініці для епілювання волосся використовуються різні моделі сучасних лазерних апаратів.

Олександритовий лазер SYNCHRO PLA: Y DEKA визнаний золотим стандартом лазерної епіляції в Європі. Відмінна особливість — абсолютна безболісність процедури і миттєве видалення волосся. Промінь лазера чудово справляється із темним і жорстким, у тому числі врослим волоссям, а вбудована система охолодження надає процедурі безпечності і комфортності: без болю, подразнень і почервоніння навіть на дуже чутливій шкірі.

Неодимовий лазер Nd: YAG ефективно працює з волоссям будь-якого типу і кольору, у тому числі світлим і пушковим, впливаючи на розташовані глибоко в шкірі волосяні фолікули. Однак слід врахувати один факт: після процедури неодимовим лазером волосся випадає поступово, протягом 1–2 тижнів.

Велику популярність серед клієнтів має IPL-лампа імпульсного світла для проведення фотоепіляції. Ця методика безпечна, безболісна та відрізняється високою швидкістю. Під час процедури обробці одномоментно піддається до 6 кв. см шкірного покриву.

Комбінація лазерів і фотоепіляції — унікальний спосіб ефективного видалення волосся, що дозволяє максимально точно підібрати індивідуальний курс процедур для кожного клієнта.

Читайте також

Де зробити мамографію в Харкові?

Де зробити мамографію в Харкові?

13.10.2021

У клініці «Доктор Алекс» при обстеженні молочної залози застосовується новий вид мамографії — цифровий томосинтез. Тепер не треба їхати за сучасною ді..

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

Мамолог у клініці «Доктор Алекс»

12.04.2021

Мамолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань молочних залоз. Мастодинія, внутрішньопротокова папілома, кіста, фіброаденома, мас..

Рентгенівська денситометрія у Харкові

Рентгенівська денситометрія у Харкові

05.04.2021

Нарешті у городян, жителів області та інших регіонів України з'явилася можливість пройти діагностику на сучасному апараті експертного класу Primus Ost..