location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

26.03.2021

У даний час досконалим методом видалення зайвого волосся на обличчі та тілі є лазерна епіляція. У клініці для епілювання волосся використовуються різні моделі сучасних лазерних апаратів.

Олександритовий лазер SYNCHRO PLA: Y DEKA визнаний золотим стандартом лазерної епіляції в Європі. Відмінна особливість — абсолютна безболісність процедури і миттєве видалення волосся. Промінь лазера чудово справляється із темним і жорстким, у тому числі врослим волоссям, а вбудована система охолодження надає процедурі безпечності і комфортності: без болю, подразнень і почервоніння навіть на дуже чутливій шкірі.

Неодимовий лазер Nd: YAG ефективно працює з волоссям будь-якого типу і кольору, у тому числі світлим і пушковим, впливаючи на розташовані глибоко в шкірі волосяні фолікули. Однак слід врахувати один факт: після процедури неодимовим лазером волосся випадає поступово, протягом 1–2 тижнів.

Велику популярність серед клієнтів має IPL-лампа імпульсного світла для проведення фотоепіляції. Ця методика безпечна, безболісна та відрізняється високою швидкістю. Під час процедури обробці одномоментно піддається до 6 кв. см шкірного покриву.

Комбінація лазерів і фотоепіляції — унікальний спосіб ефективного видалення волосся, що дозволяє максимально точно підібрати індивідуальний курс процедур для кожного клієнта.

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..