location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Лазерна епіляція — ідеальне позбавлення від небажаного волосся

26.03.2021

У даний час досконалим методом видалення зайвого волосся на обличчі та тілі є лазерна епіляція. У клініці для епілювання волосся використовуються різні моделі сучасних лазерних апаратів.

Олександритовий лазер SYNCHRO PLA: Y DEKA визнаний золотим стандартом лазерної епіляції в Європі. Відмінна особливість — абсолютна безболісність процедури і миттєве видалення волосся. Промінь лазера чудово справляється із темним і жорстким, у тому числі врослим волоссям, а вбудована система охолодження надає процедурі безпечності і комфортності: без болю, подразнень і почервоніння навіть на дуже чутливій шкірі.

Неодимовий лазер Nd: YAG ефективно працює з волоссям будь-якого типу і кольору, у тому числі світлим і пушковим, впливаючи на розташовані глибоко в шкірі волосяні фолікули. Однак слід врахувати один факт: після процедури неодимовим лазером волосся випадає поступово, протягом 1–2 тижнів.

Велику популярність серед клієнтів має IPL-лампа імпульсного світла для проведення фотоепіляції. Ця методика безпечна, безболісна та відрізняється високою швидкістю. Під час процедури обробці одномоментно піддається до 6 кв. см шкірного покриву.

Комбінація лазерів і фотоепіляції — унікальний спосіб ефективного видалення волосся, що дозволяє максимально точно підібрати індивідуальний курс процедур для кожного клієнта.

Читайте також

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

ЗНАЙОМТЕСЬ, НАШ МАМОЛОГ!

16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світл..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?

10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифро..

Ми працюємо!

Ми працюємо!

05.04.2022

Дорогі харків'яни, клініка «Доктор Алекс» поступово відновлює свою роботу.У нас ведуть прийом терапевт, кардіолог, алерголог, невролог, гінеколог, уро..