location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Як перевірити дихання

18.07.2022

Як перевірити дихання

Оцінка функції зовнішнього дихання має важливе значення у діагностиці захворювань легенів і бронхів, дозволяючи виявити зміни ще до появи їх перших ознак, визначити динаміку змін під час проведення лікування. Одним із найінформативніших і безпечніших методів оцінювання функціонального стану легенів і виявлення бронхолегеневих патологій різного походження є спірографія.

Під час процедури пульмонолог просить пацієнта за допомогою спірографа виконувати серію вдихів і видихів та фіксує показники. За графічним зображенням лікар оцінює вид і ступінь порушень у роботі бронхолегеневої системи.

Також за допомогою спірографії можна визначити характер вентиляції легенів, їх об'єм, вичислити місткість вдиху і видиху, виявити різні порушення та патології.

Дослідження безпечне і безболісне, триває всього 15-20 хв.

Проводиться як дорослим, так і дітям від 6 років.

Запис за телефоном: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..