location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Як перевірити дихання

18.07.2022

Як перевірити дихання

Оцінка функції зовнішнього дихання має важливе значення у діагностиці захворювань легенів і бронхів, дозволяючи виявити зміни ще до появи їх перших ознак, визначити динаміку змін під час проведення лікування. Одним із найінформативніших і безпечніших методів оцінювання функціонального стану легенів і виявлення бронхолегеневих патологій різного походження є спірографія.

Під час процедури пульмонолог просить пацієнта за допомогою спірографа виконувати серію вдихів і видихів та фіксує показники. За графічним зображенням лікар оцінює вид і ступінь порушень у роботі бронхолегеневої системи.

Також за допомогою спірографії можна визначити характер вентиляції легенів, їх об'єм, вичислити місткість вдиху і видиху, виявити різні порушення та патології.

Дослідження безпечне і безболісне, триває всього 15-20 хв.

Проводиться як дорослим, так і дітям від 6 років.

Запис за телефоном: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

УЗД в Харкові

УЗД в Харкові

05.07.2022

На даний час ультразвукове дослідження органів, систем і тканин організму можна пройти в клініці «Доктор Алекс».УЗД – інформативний, безпечний, безбол..

Знайомтесь, наш мамолог!

Знайомтесь, наш мамолог!

16.04.2022

У нашій команді новий лікар! Світлана Фоміна – мамолог, онкохірург, онкодерматолог, хіміотерапевт, лікар вищої категорії. Понад 26 років Світл..

Де зробити рентген?

Де зробити рентген?

10.04.2022

Вам потрібно пройти рентгенографію? У клініці працює сучасний малодозовий рентген-апарат! На відміну від старого плівкового обладнання, сучасний цифро..