location
Харків, вул. Воробйова, 4 - корпус №1
Харків, вул. Пушкінська, 30Б - корпус №2
Записатися на прийом Особистий кабінет person

Алергія, поліноз та алерготест

12.08.2022

Аллергия, поллиноз и аллерготестСерпень-жовтень – сезон цвітіння амброзії, полину та інших бур'янів. У деяких людей пилок цих шкідників викликає неприємні симптоми: нежить, закладеність носа, чхання, сльозотечу, свербіж та почервоніння очей, головний біль, і навіть напади задухи, що згодом може призвести до бронхіальної астми.

Для виявлення причин появи алергії та перехресних алергенів у клініці використовується сучасний мультикомпонентний алерготест Alex 2 (Австрія), який визначає реакцію організму на 295 алергенів та загальний IgE. Аналіз дозволяє пов'язати прояв алергії з її причинами, а також правильно підібрати необхідні компоненти для проведення алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ) та отримати ефективні результати.

Вам не потрібно неодноразово відвідувати різні лабораторії та складати безліч тестів. Достатньо один раз здати кров із вени натще. До речі, актуальність результатів не змінюється з віком, тому отримані результати дослідження є алергологічним паспортом людини.

Аллерготест Alex2 можна проводити під час ремісії чи загострення захворювання, під час цвітіння рослин. На результат аналізу не впливають лікарські препарати, що приймаються, у тому числі протиалергічні.

За результатами обстеження алерголог призначає лікування, надає індивідуальні рекомендації щодо харчування та образу життя.

Телефонуйте: (093), (098), (099) 719-88-88

Читайте також

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

Знайомтесь, дитячий хірург-уролог!

15.09.2022

До нашої команди долучився Костянтин Пащенко, кандидат медичних наук, дитячий хірург, уролог, лікар вищої категорії. Костянтин Юрійович 15 років лікує..

Коли звертатися до пульмонолога

Коли звертатися до пульмонолога

10.09.2022

Пульмонолог проводить діагностику та лікування захворювань органів дихання – трахеї, легенів, бронхів. Найбільш поширеними хворобами є бронхіти, пневм..

Ендокринолог у Харкові

Ендокринолог у Харкові

20.08.2022

Ендокринна система підтримує роботу всіх органів, регулює обмінні процеси, відповідає за стан рівноваги в організмі. Збій в її роботі може призвести д..